_ _

Nowe Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Eleganckie i modułowe kombi, teraz dostępne w wersji hybrydowej z możliwością ładowania

45aa11a41d_helios.jpg

SILNIKI

Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid - hybryda z możliwością ładowania


Dzięki naszej bogatej historii w sportach samochodowych oraz naszemu doświadczeniu w pojazdach elektrycznych Renault Z.E., nasi inżynierowie proponują samochody hybrydowe dostosowane do Twoich potrzeb

660d9c6ba5.jpg

Wszechstronne kombi

Na co dzień możesz jeździć bez obaw o zużycie paliwa, dzięki zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającym 65 km(1) w środowisku miejskim Nowym MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid. Czas na urlop? Ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg (do 50 km(2)  zasięgu w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym).

f1f33685e6.jpg

Niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy

Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy... Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji silnikiem 1,6 l o mocy 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy.

cb68662445.jpg

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki silnikowi hybrydowemu z możliwością ładowania E-TECH, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%(2)). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów, aby odzyskać jeszcze więcej energii.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.
(1) w cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)
(2) w cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)


Nowy MEGANE Grandtour E-TECH?